Jak powinna wyglądać szafa prawdziwej kobiety?

Co w szafie powinna mieć prawdziwie elegancka kobieta? Zaglądnęliśmy do domów kilku znajomych i chcemy podzielić się z Wami krótkimi spostrzeżeniami.

Przede wszystkim elegancka kobieta nie dopuszcza do sytuacji, w której jej szafa wypchana jest po brzegi, a ona nie ma w co się ubrać. To nie uszczypliwość, a fakt. Elegancka kobieta wie, które ubrania już nie pasują do jej stylu oraz mody, nie waha się więc, by w szafie zostały tylko rzeczy faktycznie potrzebne i ponadczasowe. Pozostałe można sprzedać lub oddać.

Głównym elementem garderoby powinna być klasyka, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Ciemny kostium (najlepiej w kolorach granatowym lub szarym), czarne spódnice w różnych fasonach, bluzki koszulowe w klasycznych barwach oraz kilka żakietów Do tego dodatki (biżuteria, zegarki) dopasowane do reszty garderoby.

Warto mieć także kilka lżejszych i mniej oficjalnych ubrań, jak np. kurtka dżinsowa czy spodnie. Niebieski dżins jest niezwykle uniwersalny i dobrze leży na każdej kobiecie, dlatego polecamy go bez wahania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *